[Shabac Gaming Zone]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Shabac Gaming Zone]

Forum CS Servera [Shabac Gaming Zone]
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Konacno i Sabacki auto club...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Ivan
Administrator
Administrator
Ivan


Broj poruka : 91
Godina : 34
Location : Shabac
Koji automobil vozite? : Opel Astra 1.6 B
Datum upisa : 09.12.2007

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 11:12 pm

Pozzz za swe ljubitelje modifikowanja automobila... Konacno je i Sabac dobio auto club... Pokusacu da okupim swe wlasnike automobila iz Sapca i da ih predstawim zajedno sa swojim kreacijama automobila... Sajt je tek postawljen tako da cemo se potruditi da u sto kracem roku ubacimo clanowe cluba i njihowe slike automobila, kao i wideo zapise.... Do tada pozdraw iz Sapca... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Neo
Novi Clanovi
Novi Clanovi



Broj poruka : 54
Godina : 34
Location : /home/neo
Datum upisa : 12.03.2008

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 11:25 pm

Ovako ako vec zelis drzati sajt ili forum prvo kupi hosting mani se ovih free sranja. Kroz dalji rad ovog foruma uvideces koji su nedostaci kad isti drzis na nekom freehostu. Smile Imam jos zamerki ali nemam vremena sad da pisem. poz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sabac-community.com
gsituning
Moderator
Moderator
gsituning


Broj poruka : 64
Location : Sabac
Datum upisa : 13.03.2008

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 2:30 pm

Sajt je odlican(bolje ista nego nista) a kad se klub oformi onda cemo ocekivati i neki bolji sajt koji nije free.Za pocetak sve pohvale Administratorima foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan
Administrator
Administrator
Ivan


Broj poruka : 91
Godina : 34
Location : Shabac
Koji automobil vozite? : Opel Astra 1.6 B
Datum upisa : 09.12.2007

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: root   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 3:13 pm

Znam da sajt i nije neki ,a li kao sto Milos kaze bolje ista nego nista . Kad se lepo oformi klub, podiciemo i web stranicu. Hwala sto si dao misljenje, a kazi i koje su ti primedbe da poprawimo ako mozemo... POzzz
Nazad na vrh Ići dole
Neo
Novi Clanovi
Novi Clanovi



Broj poruka : 54
Godina : 34
Location : /home/neo
Datum upisa : 12.03.2008

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 7:16 pm

Na ovom forumu ovakav kakav je ne moze se nista popravljati, moze da radi kako radi. :-) Kad kupite hosting bice novih kritika. Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sabac-community.com
gsituning
Moderator
Moderator
gsituning


Broj poruka : 64
Location : Sabac
Datum upisa : 13.03.2008

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 7:20 pm

NE moras samo pametovati Very Happy ,mi prvo hocemo da oformimo bilo sta da se sakupe pare od ljudi koji to hoce,a ima ih dosta na spisku koji vec postoji,naravno da cemo kupiti hosting ali za pocetak i ovo je dobro.Neznam te po imenu pa ne znam da li dolazis na skupove,ali ti nisi ni ovakav sajt za klub napravio,nekome je ovaj odlican. POZZ


Poslednji izmenio gsituning dana Čet Mar 13, 2008 7:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Neo
Novi Clanovi
Novi Clanovi



Broj poruka : 54
Godina : 34
Location : /home/neo
Datum upisa : 12.03.2008

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 7:24 pm

gsituning ::
NE moras samo pametovati Very Happy ,mi prvo hocemo da oformimo bilo sta da se sakupe pare od ljudi koji to hoce,a ima ih dosta na spisku koji vec postoji,naravno da cemo kupiti hosting ali za pocetak i ovo je dobro.Neznam te po imenu pa ne znam da li dolazis na skupove,ali ti nisi ni ovakav nekome je ovaj odlican. POZZ
Nisam ja dosao ovde da pametujem ja samo iznosim cinjenice iz dugogodisnjeg iskustva sa forumima / sajtovima. Inace ne dolazim na skupove, mozda navratim na neki od sledecih. Ako te zanima ime zovem se Nenad, vise o meni mozes naci na mom forumu: http://www.sabac-community.com (nije reklama cisto da ne pisem celu biografiju ponovo) inace ja podrzavam svaki novi sajt i forum i svaki trud ulozen u iste. Nije mi jasan samo ovaj deo "ali ti nisi ni ovakav nekome je ovaj odlican" ako mozes pojasni mi to molim te. Pozz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sabac-community.com
gsituning
Moderator
Moderator
gsituning


Broj poruka : 64
Location : Sabac
Datum upisa : 13.03.2008

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 7:26 pm

Hteo sam da kazem ti nisi ni ovakav sajt za klub napravio.
Nazad na vrh Ići dole
Neo
Novi Clanovi
Novi Clanovi



Broj poruka : 54
Godina : 34
Location : /home/neo
Datum upisa : 12.03.2008

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 7:36 pm

Pa pises jako nerazumno pa te nisam skontao. :-) Inace ja mislim da me pre par meseci neko pitao sta je sve potrebno za podizanje foruma i sajta i to mislim da je u pitanju bio boxter organizator skupova. Ono ako vam bude trebala neka pomoc javite se. :-) Vidimo se na nekom od skupova. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sabac-community.com
gsituning
Moderator
Moderator
gsituning


Broj poruka : 64
Location : Sabac
Datum upisa : 13.03.2008

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 7:44 pm

Ma bilo je i reci da ce on da pravi sajt ali nista od toga zato sam reka bolje bilo kakav nego nikakav.
Nazad na vrh Ići dole
Neo
Novi Clanovi
Novi Clanovi



Broj poruka : 54
Godina : 34
Location : /home/neo
Datum upisa : 12.03.2008

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 7:48 pm

Pa bitno je da se pokrene neka akcija. Inace ako vas ima dosta koji dolaze na skupove, uzmete lepo skupite kesh svako da po 100 - 200 din i kupite hosting, a sto se tice administracije i podizanja samog foruma sve mozete sami da uradite, i onda odradite lepo marketing izreklamirate malo i ima da sljaka ko besno. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sabac-community.com
gsituning
Moderator
Moderator
gsituning


Broj poruka : 64
Location : Sabac
Datum upisa : 13.03.2008

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 7:49 pm

Tako bi trebalo da bude.
Nazad na vrh Ići dole
Neo
Novi Clanovi
Novi Clanovi



Broj poruka : 54
Godina : 34
Location : /home/neo
Datum upisa : 12.03.2008

Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 7:51 pm

Aj me dodaj na msn ako zelis da pricas da ti ne zatrpavam forum off topic om bezveze. Kontakt: nenad.neo@hotmail.com poz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sabac-community.com
Sponsored content





Konacno i Sabacki auto club... Empty
PočaljiNaslov: Re: Konacno i Sabacki auto club...   Konacno i Sabacki auto club... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Konacno i Sabacki auto club...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Duzina i presek kablova za auto ozvucenje
» Moto Tuning Club Sabac.......by RAKIC

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
[Shabac Gaming Zone] :: General :: Pravila-
Skoči na: